• +90 322 394 37 14
  • info@gentamakina.com

Endüstriyel ve Kimyasal

Karbon çelik ve Paslammaz malzemeler kullanılarak her türlü ağır ,orta ve hafif sanayide gerekli olacak tüm imalatları ve montajları yapabilmektedir. Gerek müşteri odaklı ,gerekse kendi AR-GE ekibi ile tasarladığı ürünleri imalatını yaparak ülkemize katkıda bulunmaktadır.

Kalite ve iş güvenliği öncelikli olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , doğru ve hatasız imalat ve montajlar gerçekleştirmekteyiz.

GENTA MAKINA  ana faaliyet alanları içinde ; basınçlı kaplar, çelik yapılar, çelik rüzgar kuleleri, silindirik ve kürel tanklar, proses ekipmanları, atık ısı kazanları ve proses  borulama sistemlerinin tasarım, mühendislik sıcak büküm ve hassas işleme hizmetleri dahil olmak üzere üretimi, gemi inşası ve enerji – proses modüllerinin imalat ve fabrika montajı  ve üretimlerini ISO, ASME, AISC, API, LTA, BS, EN, AWS ve CE kalite sertifikalarına göre yapmakta ve ürünlerini tüm dünyaya sevk etmektedir. 

Müşterilerimiz talep ettiğinde , istedikleri datalara uygun Design ve Tasarım ekibimiz onaylı bir ürün imal edebilmektedir.